Görsel

Motivasyonunuzu %100 Yükseltecek Şarkılar

Her zaman süper mutlu, neşeli, motive olamayız; zaten böyle zamanlar için şarkılar var! Kendinizi güçlü, eğlenceli kısaca süper hissetmek istiyorsanız işte bunun için benim arşivimden 15 şarkı:

1. Hall of Fame – The Script: Modumu %1000 yükselten bir şarkı! İnsana yapabilirim hissi aşılıyor. Kulaklıkla dinleseniz bile dans etmek, bağırarak eşlik etmek istiyorsunuz. Sözleri de okumaya değer.

2. Stronger – Kelly Clarkson: Bunu dinleyip dans etmek istemeyen bir kız olabilir mi??? İlişki etrafında dönen bir şarkı olsa da her türlü iyi hissettirmeyi başarıyor.

bjovi

3. It’s My Life – Bon Jovi: Beni tanıyanlar bilir, bu şarkı benim hayattaki mottom. Özellikle bir karar vereceksem “Bu benim hayatım, benim kararlarım” dememi sağlıyor.

lgaga

4. Born This Way – Lady Gaga: İnsanın kendisi olmasının, özgün olmasının güzelliğini anlatan bir şarkı. Dans etmek için de çok eğlenceli!

5. Elastic Heart – Sia: Bilmiyorum neden ancak bu şarkının bana bir güç verdiğine inanıyorum. Bana savaşmayı ve direnmeyi söyleyen bir şarkı.

6. So What – P!nk: Zaten P!nk’in tüm şarkıları öyle değil mi? Kendini bağıra bağıra söyleten bir şarkı.

7. We Are Never Ever Getting Back Together – Taylor Swift: Kız arkadaşlarımdan biri bende kalıyorsa bu şarkıyı söylemeden geçmek mümkün değil… Taylor’un içten, konuşurmuş gibi söylediği bu şarkıyı dinlemesi de eşlik etmesi de harika bence.

gif

8. Shake It Off – Taylor Swift: Biliyorum 2. Taylor şarkısı ancak bunu listeye eklemesem olmazdı, bir şeye bozulsam hemen aklımda bu şarkı çalmaya başlıyor.

glee

9. Loser Like Me – Glee Cast: Glee bitmiş olabilir ancak bu şarkı kimin aklından çıktı ki… Cory’nin sesini dinlemek ne kadar beni üzse de (:() şarkı beni motive etmeyi başarıyor.

10. Don’t Stop Me Now – Queen: Benim gibi eski rock şarkılarını seviyorsanız bu en sevdiğiniz motivasyon şarkısı olabilir. Tam dans etmelik bence.

girl power

11. Wannabe – Spice Girls: İnsan şarkıyı dinlerken “GIRL POWER!!” diye bağırası geliyor. “BFF”im Su ile söylemeyi ve tabii ki dans etmeyi en sevdiğimiz şarkı!

mdna

12. Girls Gone Wild – Madonna: Madonna’nın olmadığı böyle bir liste düşünülemezdi zaten. Bazen biraz eğlenmem, stresten sıyrılmam gerektiğini hatırlatan bir şarkı; bu yıl lise son olunca çok dinleyeceğim gibi gözüküyor.

13. Learn to Fly – Foo Fighters: Eğer bu grubu bilmiyorsanız Nirvana’nın eski bateristinin solist olduğu bir grup, şarkı kadar eğlenceli de bir klibi var. Uçma fikri kafamı sorunlardan uzak tutuyor.

14. Dağları Deldim – Özlem Tekin: Şarkıyı her dinlediğimde içim “yapabilirim” hissi ile doluyor. Sözlerine eşlik etmek de çok eğlenceli.

15. Güçlü Olmak Lazım – Pamela Spence: Şarkıyı her dinlediğimde melodisi kadar sözlerinin güzelliği dikkatimi çekiyor. İnsanın hayatını, çevresini görebildiği harika bir şarkı. Pamela’nın çoğu şarkısı bu kategoriye girebilir zaten.

magirş

Motivasyonunuzu %100 Yükseltecek Şarkılar” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s