Galeri

Sevgililer Günü için El Yapımı Hediye Fikirleri

Uzun bir ara oldu ancak geri döndüm! Sevgililer Günü yaklaşıyor, bu konuda da birkaç önerim var. Kız veya erkek arkadaşınıza vereceğiniz hediye tabii ki kişisel olmalı, yani onun zevklerine uygun bir şey. Belki bu birkaç öneri en azından size ilham verebilir. 

Benim erkek arkadaşım ile yaptığım bir anlaşma var, sevgililer gününde birbirimize hediye almak yerine yapıyoruz. Sevgililer Günü kapitalist sistemin insanlara dayattığı ticari bir gün olabilir ama sevgini göstermek için bir bahane bence. Siz de sevdiğinize uğraşarak minik de olsa bir hediye yapabilirsiniz.

cutey

Sevgi Dolu bir Mug: Geçen sene ben beyaz bir bardağı çıkmayan kalemler ile süslemiştim. Üzerinde sevdiğimiz bir şarkı sözü ve baş harflerimiz yazılıydı. Hem bir şeyler içmek için hem de kalemlik olarak kullanılabilir.

valentine

Küçük bir Albüm: Klasik fikirlerden biri olan albüm fikri anıları tekrar canlandırmak için ideal. Fotoğrafların altına yazılar yazıp, renkli kalem ve stickerlarla süsleyebilirsiniz. Bu klasik hediyeye eğer sakladıysanız ilk sinema biletiniz veya kuruttuğunuz gül yaprakları gibi tatlı bir detay ekleyebilirsiniz.

kek

Lezzetli bir Kek: En sevdiği keki biliyor musunuz? Kendiniz bir tane yapabilirsiniz, en azından deneyebilirsiniz. Eminim onun da çok hoşuna gidecektir. Keki kalpli şekerler ile süsleyebilir veya kalıpla kalp şekli verebilirsiniz.

letter

Duygusal Mektuplar: Daha önce duymuş olabilirsiniz bu fikri. Bir kutuya ona yazdığınız 10 kadar mektubu koyuyorsunuz. Mektupların üzerine şöyle şeyler yazıyor: Bu zarfı üzgünken aç, beni özlediysen aç, heyecanlıysan aç, tartışırsak aç ve benzerleri. Tabi oda söylediğiniz zaman çerçevesinde açmalı. Kutay bana bunu yapmıştı ve bayıldım!

red.jpg

Onun Portresini Çizin: Eğer yeteneğiniz varsa karakalem veya renkli kalemle onun bir resmini çizebilirsiniz. Uğraşılmış ve güzel görünen bir hediye olacaktır!

datenight

Buluşma Planları: Buluştuğunuzda ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Bir kutuya fikirlerinizi yazdığınız küçük not kağıtları koyun. Buluşma için yapabileceğiniz eğlenceli fikirlerden bazıları korku evine gitmek, barınağa gitmek veya lunaparka gitmek olabilir.

yum

Oreo Cakes: Çok basit ancak bunun yanında çok leziz ve güzel görünümlü! Bir çubuğun ucuna Oreo geçirip çikolataya batırmanız yeterli. Üstünü şeker ile süsleyebilirsiniz de.

candy

Şeker Kutusu: Onu sevdiği şekerler ile mutlu edebilirsiniz. Bölmeli bir kutu bulabilirseniz onu kullanabilirsiniz ya da küçük kalpli kutular da kullanılabilir.

jar.jpg

Klasik Kavanoz Fikri: Birçoğunuzun bildiği başka bir klasik sevgililer günü hediyesi ise sevgi dolu sözler, anılar ve şarkılarla dolu bir kavanozdur. Mantık şu, 365 ayrı not olmalı, her gün birini açacak ve mutlu olacak sevdiğiniz. Çok uğraşılmış ve güzel bir hediye.

kiss

Öpücükle Dolu Mektup: Sevgililer Günü ile özdeşleşen bir başka sembol dudak izidir. Sevgilinize yazdığınız mektubu dudağınıza ruj sürüp öperek süsleyebilirsiniz. Hatta üstüne parfümünüzü de sıkarsanız daha da güzel olur


Siz sevgililer gününde ne yapıyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s