Alıntı

Yeni Takıntım: Gösterişli Tokalar

Hani böyle üzerine bir kazak bir kot giyip çıkacaksındır ve aynaya bakarsın, dersin ki “bir şey eksik”; sanırım sonunda o eksiği buldum. Ders çalışmaya, köşe başındaki kafeye takılmaya giderken tarz olmak için kot-kazak-spor ayakkabı kombininden vazgeçmeye gerek yok. 

Yeni bir aksesuar girdi hayatıma: Parıltılı ve gösterişli tokalar. Bunların pahalı modelleri olduğu gibi 5 liraya alabileceğiniz yerler de var. Bu moda şovlarından kendi hayatıma uyguladığım bir event aslında, Her şey Versace şovundaki o altın rengi tokalar ile başladı.

Ardından ben de 2 model edindim: Bir tane taşlı kiraz bir tane de altın rengi, taşlı düz bir toka. Üstünüzde tarz bir şey yoksa dikkatleri bu aksesuarlara çekmek oldukça mantıklı. Bu tokaları genelde kulak üstünde bir yerde kullanmayı öneririm, tıpkı Versace’deki gibi. Zaten moda şovları bize böyle minik trendler vermek için yok mu? Siz de sizin günlük tarzınıza göre tercih edebilirsiniz: Renkli veya altın/gümüş, parlak taşlı veya mat. Tamamen size kalmış, ben bu küçük yeni takıntımı paylaşayım dedim de…

Bu tarz bir saç modeli hafif bir bronzer ve aydınlatıcı kombini ile tamamlarsanız tam oluyor!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s